Domov
  Databáza filmov
   Akčné a dobrodružné
   Komédie a paródie
   Horor a thriller
   Sci-fi a fantasy
   Animované a rozprávky
   Dráma a romantické
   Seriály
   Dokumentárne a ostatné
  Online TV
   Slovenské
   České
   Hudobné
   Športové
   Detské
Zkuste online hry raketka.cz pro všechny.
Filmy online zdarma
Filmy shlédnutí
Aukce online
Online překladač zdarma
   Ostatné
  Online rádia
   Slovenské
   České
   Ostatné
  Online hry
   Akčné
   Kartové a logické
   Zábavky a oddychové
   Skákačky
   Športové
   Stratégie
   Pre dvoch hráčov
   Ostatné
  Menu
   Výmena ikoniek
   Doporučte nás
   Kontakt
Odkazy
Facebook Facebook  Všetky filmy Všetky filmy  Všetky hry Všetky hry  Vyhľadávanie Vyhľadávanie  Prečo sa registrovať? Prečo sa registrovať?

Seriály

Najsledovanejšie seriály

Simpsonovci - 21. séria70527 spustení
Simpsonovci - 20. séria 63773 spustení
Dr. House - 6. séria44961 spustení
Simpsonovci - 19. séria24640 spustení
Kosti - 4. séria18044 spustení
How I Met Your Mother - 5. séria14272 spustení
Priatelia - 10 séria14043 spustení
Krok za krokom - 5. séria13284 spustení
Gossip Girl - 3. séria13043 spustení
Dr. House - 5. séria12949 spustení
Hannah Montana - 3. séria12860 spustení
Dva a pol chlapa - 2. séria11817 spustení
Dva a pol chlapa - 6. séria10880 spustení
90210 - 1. séria10641 spustení
90210 - 2. séria9933 spustení
Simpsonovci - 18. séria9749 spustení
Zúfalé manželky - 5. séria9324 spustení
Simpsonovci - 15. séria9206 spustení
Simpsonovci - 17. séria9019 spustení
Simpsonovci - 16. séria7703 spustení

10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

Dvě povahově naprosto odlišné sestry zažívají milostné eskapády na střední škole. Mladši, naivní a krásná sestra Bianca touží být populární, proto se začne kamarádit s Chastity, nepopulárnější dívkou ze školy, která je teké vedoucí rozleskávaček, mezi niž by se Bianca také chtěla dostat. Chastity Biancu ale jenom využívá, dělá si z ní otroka a místo slíbeného místa rostleskávaček se Bianca stává maskotem. Bianca se ale jen tak nevzdá… Starší sestra Kat je tvrdohlavá a arogantní. Lidé na škole z ní mají strach, proto nemá žádné přátele, což ji očividně nevadí. Jediné co jí zajímá, je zachránit svět a být ve všem nejlepší. Dívky mají otce, gynekologa, který si neumí představit že by jedna z nich měla kluka. Dcerám dá podmínku… když nebude starši dcera Kat randit ( která se o nějaké to randění vůbec nezajímá ) nemůže randit ani Bianca, což ji samozřejmně naštve. Vypadá to jako dokonalý plán… ptž není jakákoliv šance, že by se Kat začla zajímat o kluky… i když… x) Cameron je už od první chvíle, kdy Biancu uviděl do ní bezhlavě zamilovaný. Bohužel ho ale provazí smůla. S Biancou se sice skamarádí, ale vždycky když se snaží Biance vyjádřit své city, výždycky se něco stane. Patrick, největší drsňák na škole… lidé z něj mají respekt. Kat si však o něm myslí že je jenom namyšlený frajer… a povídky kterém o něm kolují jsou jenom výmysly. Začne Patricka provokovat, a dotírat, on je ale zvyklý na to, že ho lidé ve škole ignorují a jdou mu z cesty, takže ho samozřejmně zaskočí, když z něho Kat nemá respekt jako ostatní. Nevinná hra se ale vyvine v něco víc. Neustále provokace je oba dostává mnohem blíž a oba si uvědomí že ho ten druhý dost přitahuje.. jak to ale dopadne.. ? Oba arogantní, nadmutí pýchou.. má to vůbec budoucnost ?

10 Things I Hate About You - 1. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  javor

24

24

Jack Bauer (Keifer Sutherland), velitel protiteroristické jednotky musí zabránit atentátu na Davida Palmera, který kandiduje na prezidenta. Musí však řešit ještě jeden problém - zmizení dcery Kimberly Bauerové a tak se dostáváme dál a dál. Seriál 24 hodin se odehrává v reálném čase tj. jeden díl = jedna hodina. Seriál plný napětí a překvapení, který nenechá nikoho v klidu.

24 - 5. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  kefo
24 - 4. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  zuzicka
24 - 3. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  bond070
24 - 2. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  strateny
24 - 1. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  Voodoo

30 Rock

30 Rock

Tento komediální seriál sleduje každodenní počínání Liz Lemonové, která je hlavní scénaristkou fiktivního zábavného pořadu “The Girlie Show”. Se svými spolupracovníky vymýšlí scénky pro tento pořad a všechno jde, jak má, když vtom do jejich životů přichází Jack Donaghy s tváří Aleca Baldwina. Jejich nový šéf je dost svérázný až “divný” a člověk nikdy neví, co od něj čekat. Seriál se nesoustředí na samotnou práci scénáristů a spíš ji jen využívá jako katalyzátor vtipných situací. Sledujeme hlavně osudy charismatické Liz, která z nového šéfa a každodenních pracovních problémů šílí. A to ještě neví, že zanedlouho bude muset kočírovat ulítlého černošského komika Tracyho Jordana a ještě se neustále potýkat s problémy jejího osobního života. (scroochy)

30 Rock - 4. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  keremenye
30 Rock - 3. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  karantena12
30 Rock - 2. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  0majka0
30 Rock - 1. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  precoJa

4400

4400

Toto jsou příběhy čtyř tisíc čtyř set lidí, kteří jednoho dne beze stopy zmizeli a později byli znovu nalezeni, často dezorientovaní a vypovídající o únosech mimozemskými civilizacemi. Nepamatují si, co se přihodilo, nevědí, kde byli, mají jen matné záblesky v paměti, které však vydají za všechny vzpomínky světa. Někteří z „navrátilců“ byli navíc nadáni mimořádnými schopnostmi a nelidskými talenty. Kdo nás to zkoumá? Přichází v míru? Nebo se naopak jedná o předzvěst války světů? Jsme vydáni na milost a nemilost mimozemské rase, jež vykazuje sílu, které lidstvo není schopno konkurovat…

4400 - 4. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  nacoMeno
4400 - 3. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  klincek006
4400 - 2. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  klincek006
4400 - 1. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  gymrak

8 Jednoduchých Pravidiel

8 Jednoduchých Pravidiel

Otec dvoch dospievajúcich dcér to nikdy nemá ľahké. Musí bojovať nielen s odlišnými názormi a nepredvídateľnými náladami dcér, ale aj s ich prvými známosťami a láskami. Niekedy je človekom na obtiaž, inokedy sa mení na záchrancu a veľkého otca náčelníka. Otec Paul Hennessy (John Ritter) to so svojimi dcérami Bridget (Kaley Cuoco) a Kerry (Amy Davidson) zvláda s patričným humorom aj vďaka milujúcej manželke Cate (Katey Sagalová) a chápajúceho trinásťročného syna Roryho (Martin Spanjers). Bridget a Kerry sú svojím spôsobom neznesiteľné puberťáčky. Sú náladové, ľahko ovplyvniteľné a vždy chcú byť in aj v móde, pričom ich otec Paul má na ich spodnú bielizeň celkom iný názor. Vraj už chápe, prečo je ich generácia taká zlostná: stále má niečo vrezané v zadku. Nielen o vtip, ale aj o reč prichádza Paul vo chvíli, keď sa dozvie, že Kerry chcú vylúčiť zo školy. Príliš veľa blicovala. Prečo? Treba si s dievčaťom pohovoriť a položiť jej zopár ťažkých otázok. A to je okamih, kedy Paul ľutuje, že vyhovel svojej žene Cate, keď navrhovala, aby si založili rodinu... 28 dielna situačná komédia bola nakrútená podľa bestselleru W. Bruce Camerona Osem jednoduchých pravidiel. Po prvom úspešnom spracovaní prišla na rad aj druhá séria, v ktorej sa po náhlom úmrtí Johna Rittera objavil James Garner ako starý otec Jim.

8 Jednoduchých Pravidiel - 1. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  ema2112

90210

90210

Hlavními postavami seriálu jsou Annie Mills a její bratr Dixon. Právě jejich očima se budeme dívat na život a jednotlivé příběhy na staré známé adrese. Annie hraje Shenae Grimes, bráchu Dodona pak Tristan Wilds. Oba hned první den na střední škole West Beverly Hills pochopí, že už nejsou v Kansasu. Úvod tak nepokrytě kopíruje začátek původního seriálu, kdy dvojčata Brenda a Brendan Walshovi po příjezdu z Minnesoty poprvé nasáli atmosféru poněkud snobštější části světa…

90210 - 2. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  precoJa
90210 - 1. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  dedomrazik

Akty X

Akty X

Agent Mulder a agentka Scullyová, ústřední postavy seriálu Akta X, jsou agenti FBI, kteří vyšetřují případy, se kterými si nikdo nevěděl rady a nakonec je úředníci zavřeli do složky Akt X-nevyřešitelných případů. Ale pak se dostali do ruk této nerozlučné dvojice, nadšence pro paranormální jevy, který je přesvědčený, že mu sestru unesli mimozemšťani a agentky věřící v boha, která k paranormálu přistupuje tězce skepticky.

Akty X - 9. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  ignacko007
Akty X - 8. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  ema2112
Akty X - 7. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  trpaslik
Akty X - 6. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  0majka0
Akty X - 5. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  b!tch
Akty X - 4. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  trpaslik
Akty X - 3. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  b!tch
Akty X - 2. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  strateny
Akty X - 1. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  rus

Alf

Alf

Jednoho dne přistál na planetě zvané Země jeden mimozemšťan. Jmenoval se ALF, což mimochodem znamená Astronomická létající forma, pocházel z planety Melmec a naboural do garáže rodiny Tannerových v Los Angeles. A tím začal tento úspěšný americký sitcom, v hlavní roli s Paulem Fuscem jako ALFem. Tento malý chlupatý mimozemšťan s velkým nosem a velmi pestrým jídelníčkem, skládajícím se mimo jiné i z koček, se velmi sblížil s rodinou Tannerových, otcem Williem, matkou Kate a dětmi Lynn a Brien, kteří ho přijali s láskou mezi sebe. Ale ne vždy bylo toto soužití pozemšťanů s mimozemšťanem lehké, ale ALF přesto nikdy neztratil svůj humor.

Alf - 2. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  aFeee
Alf - 1. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  aFeee

Alias

Alias

Sydney Bristowová je mladá, inteligentná, atleticky zdatná študentka. Má priateľa Dannyho, ktorý si ju plánuje vziať. Jej zaujetie pre česť a spravodlivosť ju dovedie do supertajnej organizácie SD-6, zvláštnej složky CIA. Prejde náročným výcvikom a postupne sa kvalifikuje na špičkovú agentku. SD 6 velí despotický a nebezpečný Arvin Sloane, ktorý zdôrazňuje fakt, že nik nesmie vedieť o skutočnej náplni jej práce. Jeho vlastná žena je 20 rokov presvedčená, že pracuje v banke. Sydney však neodolá a v záchvate entuziazmu prezradí svoje tajomstvo Dannymu. Netrvá dlho a SD-6 Dannyho zavraždí. Sydney pochopí, že sa zaplietla s nebezpečnými ...

Alias - 3. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  0majka0
Alias - 2. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  tomasko
Alias - 1. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  milli

Ally McBealová

Ally McBealová

Hlavní hrdince Ally McBealové je dvacet osm let a je absolventkou práva na Harvardově univerzitě. Zatím je svobodná, přestože větší část svého života byla silně spjata s přítelem Billym Thomasem. Kamarádili se spolu od sedmi let. Hráli si dohromady na ulici, společně také prožili dobu studií a později se stali milenci. Když Ally byla vybrána ke spolupráci v prestižním právnickém časopisu Law Review a Billy ne, jejich cesty se náhle rozešly. Po nějaké době osud zavál Ally do ?malé? advokátní kanceláře, kterou vede její známý ze studií - Richard Fish. Ten se v prostředí soudů a právníků pohybuje jako vychytralý žralok, který přesně ví, kde a kdy navázat ty správné kontakty. Právě on nabídne Ally profesní útočiště. A ironií osudu zde hned první pracovní den potká svého Billyho. Ano, skutečně - toho samého, s nímž se kdysi tak dlouho a důvěrně znala. Jenomže Billy je teď ženatý s krásnou a chytrou blondýnkou? Komediálně laděný seriál Ally McBealová je vystavěn na rozporu dvou světů: toho všem dobře známého, reálného - a světa fantazií. Díky zobrazení vnitřních představ a vnitřního hlasu hlavní hrdinky máme přehled o tom, co si Ally skutečně myslí o klientech, svých spolupracovnících, mužích anebo ženě svého bývalého milence. Její vnitřní život tak navíc dostává originální, bohatší a komediální polohu. Scenárista seriálu, David E. Kelley, nenechá představitele svých postav, ale ani diváky, ?odpočinout?: často nečekaně mění vývoj děje během jediné epizody, jindy nachází překvapivé navázání ?příběhu? hlavní hrdinky hned v následující části. Pro představitelku Ally byla v konkursu vybrána herečka Calista Flockhartová (nar. 11. listopadu 1964 v Illinois) - vysoká, štíhlá, obdařená příjemnou a nekonveční tváří s velkýma očima a širokým úsměvem. Svou dráhu začínala na divadle, kde zaujala jako zlá Nataša ve Třech sestrách. Na Broadwayi debutovala úspěšně ve Skleněném zvěřinci, za roli v této hře obdržela cenu Nejlepší nový talent. Ve filmu se poprvé vyrazněji zablýskla v dramatu Petera Cohna Opilci, později hrála v úspěšné komedii Ptačí klec a v nejnovější filmové verzi Shakespearova Snu noci svatojánské. Málokdo z diváků tuší, co někdy obnáší odvrácená tvář účinkování v seriálu a s tím spojené obrovské popularity: například před samotným natáčením televizní producenti donutili Calistu, aby pro roli Ally zhubla více než deset kilo, což této fyzicky křehké ženě příliš na zdraví nepřidalo. V současné době Calista Flockhartová žije se známou hereckou hvězdou Hollywoodu, kterou není nikdo jiný než Harrison Ford (Blade Runner, Svědek, Hon na ponorku, Vysoká hra patriotů a také titulní hrdina volné Spielbergovy trilogie o Indianu Jonesovi).

Ally McBealová - 3. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  aFeee
Ally McBealová - 2. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  aFeee
Ally McBealová - 1. séria  | Hodnotenie  0.00   Pridal  aFeee
OstravSKA party - Ska a reggae v Ostravě | Filmy ke stažení zdarma